W Domu Pracy Twórczej Sorboma odbywają się zajęcia komputerowe. Nauczymy się na nich praktycznej obsługi komputera, w tym oprogramowań biurowych i programów graficznych. A na zajęciach plastycznych uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez malowanie i rysowanie.

Działo się
Dom Kultury w Biskupcu oprócz regularnych zajęć dla dzieci i dorosłych organizuje także okolicznościowe imprezy. 14 lutego, w walentynki, można było posłuchać najpiękniejszych piosenek miłosnych m.in. Edith Piaf, Jacquesa Brela, Charlesa Aznavoura puszczanych z płyt winylowych, o których opowiadał Frank Dombrowski. 24 lutego wystąpił znany kabareciarz Jerzy Kryszak, 21 lutego dziennikarz Jarosław Gugała.

Na Dzień Kobiet
11 marca odbędzie się świętowanie z okazji Dnia Kobiet. W programie znalazły się warsztaty i indywidualne konsultacje ze stylistką, wizażystką oraz fryzjerem, trening relaksacyjny, trening jogi i pokazy kulinarne. Panie spotkają się także z pisarkami powieści dla kobiet, które opowiedzą o swoim życiu i twórczości. Odbędzie się także profesjonalna sesja fotograficzna oraz seans filmowy. Tytuł filmu jest tajemnicą – niespodzianką.
(Fot. pxhere / CC0)